Pořadatel si vás dovoluje pozvat na akci

Hendikepový oddílový turnaj čtyřher 2023 (přihlášky dvojic)

Oddíl tenisu

Akce

Název akce: Hendikepový oddílový turnaj čtyřher 2023 (přihlášky dvojic)
Počet přihlášek: 32

Pořadatel

Kontaktní osoba: Tenisový oddíl TJ Jiskra Třeboň
Jméno: Petr
Příjmení: Chalupa
e-mail: tenis@jiskratrebon.cz
GSM: 602952762

Termín konání

Od: 26. 08. 2023
Do: 26. 08. 2023
Čas: 8:30 - 19:00

Místo konání

Místo konání: Tenisové dvorce TJ Jiskra Třeboň (u sportovní haly)
Parkoviště: parkoviště u tenisových dvorců

Prezentace

Od: 26. 08. 2023
Do: 26. 08. 2023
Čas: do 8:15, bezprostředně po prezentaci bude rozehrána soutěž

Losování

Datum a čas: 25. 8. 2023 v 18:00; do tohoto termínu jsou přijímány přihlášky. Ředitelství turnaje (Chalupa, Hrubec, Zavadil, Novák, Vališ) přihlášené dvojice zařadí dle předpokládané výkonnosti do pěti hendik. skupin -30 -15 0 +15 +30 (zařazení každého se zprůměruje).

Sportoviště

Druh: venkovní tenisové dvorce
Počet: 5
Povrch: antuka
Ostatní: míče Slazenger Wimbledon Ultra Vis

Různé

Věková kategorie: dospělí a dorost
Dotace: občerstvení pro soutěžící zajištěno tenisovým oddílem a sponzory: po prezentaci obdrží soutěžící poukázku na občerstvení v hodnotě Kč 250,-
Hospodářské podmínky: hospodář: Petr Chalupa; technický pracovník: Jan Vališ
Povinnosti hráčů: být po celou dobu k dispozici vedení turnaje. Poražená dvojice uklízí dvorec. Vítězná dvojice podává zprávu vrchnímu rozhodčímu o výsledku zápasu a vrací míče.
Tituly a ceny: Ceny zajištěny ředitelstvím turnaje a sponzory.

Technická část

Předpis: 1. Hraje se podle pravidel tenisu a tohoto rozpisu. Dle SŘT čl. 32 – manuál hry bez hlavního rozhodčího, pokud vrchní rozhodčí neurčí jinak. ······················································································································· 2. Pravidla jsou modifikována některými úpravami https://cs.wikipedia.org/wiki/Fast4_tenis, https://cs.wikipedia.org/wiki/Next_Generation_ATP_Finals#Inovace_pravidel, viz Způsob hry. ······················································································································· 3. Před rozlosováním jsou dvojice zařazeny do pěti hendikepových skupin: +30 +15 0 -15 -30. Podle rozdílu hendikepových skupin soupeřů je počáteční stav každé hry +30:-30 (rozdíl 60), +15:-30 (rozdíl 45), +15:-15 (rozdíl 30), 0:-15 (rozdíl 15) a 0:0 (rozdíl 0). Dvojice jsou následně rozlosovány bez nasazení do skupin A a B. ······················································································································· Předpis může být upraven podle počtu přihlášených účastníků turnaje.
Soutěžní disciplíny: čtyřhra
Způsob hry: 1. Zápasy se hrají na dvě vítězné sady ze tří, na 4 vítězné hry v sadě se systémem tie-break při stavu 3:3 v prvních dvou sadách, na místo třetí sady se hraje match tie-break do 10 bodů. Tzn. vítězství ve (zkráceném) setu 4:0, 4:1, 4:2, pokud 3:3, pak tie-break do 7 bodů. (Nehraje se systémem NO-AD, hraje se tedy s výhodami, ani NO LET, tedy při doteku míče sítě při podání se podání opakuje.) ······················································································································· 2. Hraje se ve skupinách způsobem každý s každým. Dva postupující ze skupin hrají o celkového vítěze turnaje vyřazovacím způsobem. Poražení semifinalisté o 3. místo. Poražení ve skupinách na stejné pozici o celkové umístění v turnaji. ······················································································································· Způsob hry může být upraven podle počtu účastníků turnaje.
Startující: členové tenisového oddílu; přihlášky do turnaje na přiloženém listě do termínu losování.
Turnajový vklad: bez vkladu
Rozhodčí: Petr Chalupa
Námitky: ředitelství turnaje s vkladem 200,- Kč. V případě neuznání námitek vklad propadá.
Diváci jsou srdečně zváni. Pokud se jedná o otevřený turnaj, mohou se zájemci přihlásit na adrese této akce

http://tenis.jiskratrebon.cz/akced:159